C0603C472F3GACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C472F3GACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C472F3GACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C472F3GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C472F3GACTU
תיאור
CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4700 pF ±1% 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C472F3GACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±1%