C0603C472K5RACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C472K5RACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C472K5RACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C472K5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C472K5RACTU
תיאור
CAP CER 4700PF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4700 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C472K5RACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±10%