C0603C683K4RACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C683K4RACAUTOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C683K4RACAUTOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C683K4RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C683K4RACAUTO
תיאור
CAP CER 0.068UF 16V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.068 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C683K4RACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±10%