C0603G104K5RACT500
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13261-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-13261-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-13261-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603G104K5RACT500
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 37
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603G104K5RACT500 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±10%