C0603T104J5RACTU אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0603T104J5RACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603T104J5RACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603T104J5RACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603T104J5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603T104J5RACTU
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C0603T104J5RACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
COTS
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±5%