C0603X102F2GECAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
C0603X102F2GECAUTO-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603X102F2GECAUTO
תיאור
CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±1% 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603X102F2GECAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±1%