C0603X102F5GECTU זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
אקוויוולנטים-פרמטרית
1000 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0603X102F5GECTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603X102F5GECTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603X102F5GECTU
תיאור
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C0603X102F5GECTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, סיומת רכה
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±1%