C0603X104J3RACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603X104J3RACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603X104J3RACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603X104J3RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603X104J3RACTU
תיאור
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603X104J3RACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±5%