C0603X104J4RECAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-17843-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-17843-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-17843-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603X104J4RECAUTO
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603X104J4RECAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%