C0603X104J5RAC3121 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 615
גיליון נתונים
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0603X104J5RAC3121
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603X104J5RAC3121TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603X104J5RAC3121
תיאור
.100UF 50.0V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%