C0603X331K1RACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603X331K1RACAUTOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603X331K1RACAUTOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603X331K1RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603X331K1RACAUTO
תיאור
CAP CER 330PF 100V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603X331K1RACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%