C0805C101F1GACTU | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C0805C101F1GACTU דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים ESL נמוך |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 0805 (2012 מטרי) |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.25 מ"מ) |
טולרנס ±1% | עובי (מרבי) 0.035 אינץ' (0.88 מ"מ) |