C0805C101F5GACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C101F5GACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805C101F5GACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805C101F5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C101F5GACTU
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805C101F5GACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±1%