C0805C101G1GACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C101G1GACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805C101G1GACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805C101G1GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C101G1GACTU
תיאור
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±2% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805C101G1GACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±2%