C0805C101K5GACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C101K5GACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805C101K5GACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805C101K5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C101K5GACTU
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
100 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805C101K5GACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך
טולרנס
±10%