C0805C102J1GACTU | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1000 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C0805C102J1GACTU דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים ESL נמוך |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |