C0805C102KDRACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C102KDRACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805C102KDRACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805C102KDRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C102KDRACTU
תיאור
CAP CER 1000PF 1KV X7R 0805
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 1000V (1kV) קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805C102KDRACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, מתח גבוה
טולרנס
±10%