C0805C103K1RAC3123
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C103K1RAC3123TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805C103K1RAC3123CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805C103K1RAC3123DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C103K1RAC3123
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C0805C103K1RAC3123 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%