C0805C103K1RAC7210
מק"ט מוצר של DigiKey
399-17617-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-17617-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-17617-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C103K1RAC7210
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805C103K1RAC7210 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%