C0805C103K1RACAUTO | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10000PF 100V X7R 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה X7R 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C0805C103K1RACAUTO דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | ערכים נקובים AEC-Q200 |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.035 אינץ' (0.88 מ"מ) |