C0805C103K1RACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-6922-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-6922-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-6922-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C103K1RACAUTO
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805C103K1RACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±10%