C0805C105J4RACTM | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 1UF 16V X7R 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 µF ±5% 16V קבלי קרמיקה X7R 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C0805C105J4RACTM דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 0805 (2012 מטרי) |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.25 מ"מ) |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |