C0805C105K4RACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C105K4RACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805C105K4RACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805C105K4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C105K4RACTU
תיאור
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805C105K4RACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%