C0805C106K8PACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C106K8PACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805C106K8PACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805C106K8PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C106K8PACTU
תיאור
CAP CER 10UF 10V X5R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF ±10% 10V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805C106K8PACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±10%