C0805C474J3RACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C474J3RACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805C474J3RACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805C474J3RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C474J3RACTU
תיאור
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±5% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C0805C474J3RACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±5%