C0805C475M3PACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C475M3PACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805C475M3PACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805C475M3PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C475M3PACTU
תיאור
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±20% 25V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805C475M3PACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±20%