C0805F102K5RAC31247665 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0805F102K5RAC31247665
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805F102K5RAC31247665TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805F102K5RAC31247665
תיאור
1000PF 50.0V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
מצב פתוח
טולרנס
±10%