C0805J102K5RACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805J102K5RACAUTOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805J102K5RACAUTOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805J102K5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805J102K5RACAUTO
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805J102K5RACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מצב פתוח, סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%