C0805S103K1RACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-6990-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-6990-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-6990-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805S103K1RACAUTO
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C0805S103K1RACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
אלקטרודה צפה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%