C0805S103K1RACAUTO | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10000PF 100V X7R 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה X7R 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C0805S103K1RACAUTO דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים אלקטרודה צפה |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 0805 (2012 מטרי) |
טולרנס ±10% | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.25 מ"מ) |