C0805T101J5GCL זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0805T101J5GCL
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805T101J5GCL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805T101J5GCL
תיאור
100.PF 50.0V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך
סדרה
ערכים נקובים
COTS
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±5%