C0805X333K1RECAUTO7210 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Murata Electronics
0.033 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X333K1RECAUTO7210
מק"ט מוצר של DigiKey
C0805X333K1RECAUTO7210-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805X333K1RECAUTO7210
תיאור
CAP CER 0805 33NF 100V X7R 10%
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C0805X333K1RECAUTO7210 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±10%