C0805X474K3RACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13314-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-13314-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-13314-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805X474K3RACAUTO
תיאור
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C0805X474K3RACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%