C1206C102KGRACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-12976-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-12976-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-12976-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1206C102KGRACAUTO
תיאור
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
תיאור מפורט
1000 pF ±10% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1206C102KGRACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, מתח גבוה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±10%