C1206C102KGRACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C1206C102KGRACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C1206C102KGRACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C1206C102KGRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1206C102KGRACTU
תיאור
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
תיאור מפורט
1000 pF ±10% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1206C102KGRACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, מתח גבוה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%