C1206C151GCGACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C1206C151GCGACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C1206C151GCGACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C1206C151GCGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1206C151GCGACTU
תיאור
CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 pF ±2% 500V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C1206C151GCGACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, מתח גבוה
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±2%