C1206C154M1RECAUTO7210 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 1,413
גיליון נתונים
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.15 µF ±20% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C154M1RECAUTO7210
מק"ט מוצר של DigiKey
C1206C154M1RECAUTO7210-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1206C154M1RECAUTO7210
תיאור
CAP CER 1206 150NF 100V X7R
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C1206C154M1RECAUTO7210 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%