C1206C155K3NACTU זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
TDK
קיים במלאי: 1,081
גיליון נתונים
דומים
TDK
קיים במלאי: 424
גיליון נתונים
1.5 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X8L‎ 1206 (3216 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.