C1206C223F3GACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-10002-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-10002-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-10002-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1206C223F3GACTU
תיאור
CAP CER 0.022UF 25V C0G/NP0 1206
תיאור מפורט
0.022 µF ±1% 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1206C223F3GACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±1%