C1206F474M1RACAUTO7210 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מוצר חדש
0.47 µF ±20% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C1206F474M1RACAUTO7210
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C1206F474M1RACAUTO7210TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1206F474M1RACAUTO7210
תיאור
CAP CER 1206 470NF 100VDC X7R
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מצב פתוח
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±20%