C1206X106K4RACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-7038-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-7038-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-7038-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1206X106K4RACAUTO
תיאור
CAP CER 10UF 16V X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1206X106K4RACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±10%