C1210Y333KFRACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C1210Y333KFRACAUTOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C1210Y333KFRACAUTOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C1210Y333KFRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1210Y333KFRACAUTO
תיאור
CAP CER 0.033UF 1.5KV X7R 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.033 µF ±10% 1500V (1.5kV) קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C1210Y333KFRACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
אלקטרודה צפה, סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
טולרנס
±10%