C1808C102KHRACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C1808C102KHRACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C1808C102KHRACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C1808C102KHRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1808C102KHRACTU
תיאור
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% ‎3000V (3kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1808 (4520 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C1808C102KHRACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, מתח גבוה
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1808 (4520 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.185‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (4.70 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%