C1812C103KGRACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C1812C103KGRACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C1812C103KGRACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C1812C103KGRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1812C103KGRACTU
תיאור
CAP CER 10000PF 2KV X7R 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1812C103KGRACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%