C1812C104F5GACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-10016-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-10016-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-10016-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1812C104F5GACTU
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1812 (4532 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1812C104F5GACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±1%