C2220C156K5RACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C2220C156K5RACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C2220C156K5RACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C2220C156K5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C2220C156K5RACTU
תיאור
CAP CER 15UF 50V X7R 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2220 (5750 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C2220C156K5RACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.224‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (5.70 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%