C315C101J1G5TA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-9707-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C315C101J1G5TA
תיאור
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C315C101J1G5TA דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ESL נמוך
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.150‏ אינץ' x‏ רוחב 0.100‏ אינץ' (3.81 מ"מ x‏ 2.54‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.183‏ אינץ' (4.66‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
תצורת המוליכים
ישר
מקדם טמפרטורה
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C