C315C102K1R5TA7301
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13913-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-13913-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C315C102K1R5TA7301
תיאור
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
C315C102K1R5TA7301 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גובה - מקובע (מרבי)
0.183‏ אינץ' (4.66‏ מ"מ)
טולרנס
±10%