C315C103J1G5TA7301 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
דומים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 980
10000 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C315C103J1G5TA7301
מק"ט מוצר של DigiKey
C315C103J1G5TA7301-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C315C103J1G5TA7301
תיאור
CAP CER 10000PF 100V C0G/NP0 RAD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C315C103J1G5TA7301 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ESL נמוך
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
מתח - נומינלי
תצורת המוליכים
ישר
מקדם טמפרטורה
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C