C315C103K5R5TA7303
מק"ט מוצר של DigiKey
399-9858-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-9858-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C315C103K5R5TA7303
תיאור
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
C315C103K5R5TA7303 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גובה - מקובע (מרבי)
0.183‏ אינץ' (4.66‏ מ"מ)
טולרנס
±10%